Objev největší restaurační zahrádku v Rudné

Chybí Ti blízko domu pořádná hospoda se skvělou atmosférou, chlazeným čepovaným pivem, čerstvým chuťově vyladěným jídlem vlastní výroby, se sportovními přenosy či kulturními akcemi?

Jsme parta pěti energických lidí a v květnu 2021 jsme se pustili do oživení velkého tenisového areálu v Rudné na Hořelickém náměstí, 250 metrů od vlakové stanice Nučice. A to všechno u nás najdeš, i když si zrovna nepřijdeš zasportovat.
Postavili jsme si moderně vybavenou kuchyň a denně pro Tebe náš zkušený a poctivý kuchař Lukáš chystá výborná obědová meníčka i chuťovky k letnímu posezení. O Tvůj servis a perfektně načepované či namíchané nápoje do čistého předchlazeného skla se postará Míla a jeho tým. Všechno skvěle šlape a nezadrhává se díky pracovitému provoznímu Šimonovi. Ty můžeš jen sedět a všechno si to užívat.

V zimě nás najdeš v prvním patře budovy, máme tu 45 míst k sezení a pracujeme na tom, aby ses tu cítil/a co nejlíp. Legendární je ale hlavně naše letní zahrádka – posadí se tu v klidném dvoře mezi sportovními kurty až 140 lidí a žije to tu hlavně o každém slunečném víkendu. Ať už si chceš jen tak posedět a dobře se najíst nebo přitáhnout partu kámošů na hlubokou filozofickou debatu, budeme se na Tebe těšit!
© 2022 Restaurace NA TENISU